ТЕХНІЧНІ ДАНІ 2017 (І коло)
КУБОК
1/2 фіналу 09.07 17:00
ФК Рясне - "Оріон" - 6:2
(Корх О. Столбцов А. Биченко О. Найденко М.(2) Мигаль М. Острога Р.(2))
(-------- Страшенко Р.)
"Сокіл" - "Вікторія" - 2:5
(Сидоренко Я. Войтенко В. Кисельов С.Бабинін С.(2) Локоть В.(2))
(Зінченко Д. Романенко В. Доценко М. Іванющенко С.)
КУБОК
1/4 фіналу 02.07 17:00
ФК Мезенівка - ФК Рясне - 2:7
( )
( )
"Юність" - "Оріон" - 0:5
(------- Катеринін В. Трофимович Є. Пукась В. Кодак Е. Грищенко С.)
(Комендант А. -------)
"Явір" - "Сокіл" - 2:4
( Войтенко В.(3) Кравченко С.)
( Шалашенко І. Хоменко Я.)
ФК Покровка - "Вікторія" - 1:3(1:1) д.ч.
( )
( )
7 тур 25.06 17:00
ФК Покровка - "Явір" - 8:1
(Стрибак О.(6) Макаренко С. Гайдаш Д. Рябуха С.)
(Почтарьов С. ------)
"Сокіл" - "Юність" - 8:0
(Сидоренко Я.(5) Романенко В.(2) Зінченко Д. -------)
(------- ------)
"Вікторія" - ФК Мезенівка - 5:3
(Бабинін С. Щербина Є(2). Локоть В. Горенко О.аг Кальченко С. Спєшилов В. Побєшко Б.)
( Іванющенко С. --------)
ФК Рясне - "Оріон" - 0:3
(------- Трофимович Є.(2) Долбін С.)
(------- Острога Р. Трофимович Є.)
6 тур 18.06 17:00
"Явір" - "Сокіл" - 2:7
( ??? Зінченко Д. Сидоренко Я.(3) Скаржинський Д.(2) Романенко В.)
(Лопандя В. Шалашенко І. Козаченко С.)
"Юність" - "Вікторія" - 1:6
(Шаповалов А. Кисельов С.(2) Бабинін С. Іванющенко С. Абрамітов Г. Жижа О.аг)
(-------- Іванющенко С. Кисельов С.)
ФК Мезенівка - ФК Рясне - 0:0
(------- ---------)
(Горенко О. Спєшилов В. --------)
"Оріон" - ФК Покровка - 4:0
(Долбін С.(2) Носок С. Пукась В. -------- )
(Страшенко Р. Долбін С. Приходько Д. Трофимович Є. Пацюк Є. Журавльов В.)
5 тур 11.06 17:00
"Вікторія" - "Явір" - 6:0
(Кисельов О(2) Бабинін С.(2) Локоть В. Биков Я. -----)
(----- -----)
ФК Рясне - "Юність" - 6:0
(Мигаль В.(2) Воропай С. Шатьорний С. Горіченко О. Мигаль М. -------)
(------- ------)
ФК Мезенівка - "Оріон" - 3:2
(Павленко І. Кальченко С.(2) Горенко О.(аг) Долбін С.)
(Кальченко С. Спєшилов В. Грищенко С.)
"Сокіл" - ФК Покровка - 3:1
(Хоменко Я.(2) Сидоренко Я. Котенко В.)
(Козаченко С. ------)
4 тур 04.06 17:00
"Явір" - ФК Рясне - 0:4
(-------- Шатьорний С.(2) Воропай С. Верещако А.)
(Нікітін С. --------)
"Юність" - ФК Мезенівка - 1:3
(Ярош М. Спєшилов В.(2) Подшивалов М.)
(Маншилін О. --------)
ФК Покровка - "Вікторія" - 2:3
(Воронцов М. Костельнюк М. Локоть В. Абрамітов Г. Доценко М.)
(Пацюк Є. Костельнюк М. Доценко М. Кисельов О.)
"Оріон" - "Сокіл" - 5:1
(Долбін С.(4) Трофимович Є. Сидоренко Я.)
(Сусік К. Долбін С. Корощенко Д.)
3 тур 28.05 17:00
ФК Мезенівка - "Явір" - 1:0
(Кальченко С. -------- )
(Горенко О. Павленко І. Кальченко С. Міронов І. Шафорост М. --------)
"Юність" - "Оріон" - 1:5
( Ярош М. Долбін С.(5) )
(Бойко В. Власенко А. -------)
ФК Рясне - ФК Покровка - 2:1
(Корх О. Мигаль М. Шепель В.)
(------ ------)
"Вікторія" - "Сокіл" - 2:2
(Кисельов С. Козаченко С.(аг) Зінченко Д. Скаржинський Д.)
(Штанько А. Козаченко С. Величко С.)
2 тур 21.05 17:00
ФК Покровка - ФК Мезенівка - 4:1
( Стрибак О. Шепель В. Лютенко В. Котенко В. Павленко І.)
( Журавльов В. ---------)
"Сокіл" - ФК Рясне - 1:2
( Сидоренко Я. Мигаль М.(2))
( Романенко В. Скаржинський Д. Шалашенко Є. Авраменко В. Лисенко А. Маринич В.)
(Шалашенко Є. -------)
"Оріон" - "Вікторія" - 4:0
( Долбін С.(2) Трофимович Є. Катеринін В. )
( Григор'єв О. Штанько А. Кисельов О.)
"Явір" - "Юність" - 5:2
(Рябуха С. Щербак О. Коновалов В.(2) Щербак М. Шаповалов А. Бойко В.)
(-------- Ярош М. Леонідов О.)
1 тур 14.05 17:00
"Юність"- ФК Покровка - 0:2
( ----- Стрибак О. Пацюк Д.)
( Маншилін О. -----)
ФК Мезенівка - "Сокіл" - 2:5
(Кальченко С. Павленко І. Сидоренко Я.(3) Войтенко В. Скаржинський Д.)
(Павленко І. Шалашенко Є. Величко С. )
ФК Рясне - "Вікторія" - 1:1
(Маринич В. Локоть В.)
(Рубан М. Мигаль В ,Маринич В. Корх О. Корнілов С. Змисля А.)
(Корх О. )