Система комментирования SigComments
Головна » 2017 » Лютий » 10 » Сезон 2012
20:32:14
Сезон 2012

2012

Таблиці + календар + результати

22 тур   21.10

"Оберіг” (Покровка) - ФК "Мезенівка”  +:- 
"Оріон” (Осоївка) - РОСТ (Краснопілля) - 3:8 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Юність” (Угроїди) 
-:+ 
"Молодь” (Краснопілля) - "Нива” (Рясне) - 4:2 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Колос” (Самотоївка)  
+:- 
"Псел” (В. Рибиця) - "Темп” (Хмелівка) - 2:0


21 тур   14.10

"Колос” (Самотоївка) - "Темп” (Хмелівка)   -:+ 
"Нива” (Рясне) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 2:0 
"Юність” (Угроїди) - "Молодь” (Краснопілля) - 1:5 
РОСТ (Краснопілля) - "Вікторія” (Бранцівка)   
+:- 
ФК Мезенівка - "Оріон” (Осоївка)  
-:+ 
"Оберіг” (Покровка) - "Псел” (В. Рибиця) - 1:4


20 тур   07.10

"Оберіг” (Покровка) - "Оріон” (Осоївка) - 3:0 
"Вікторія” (Бранцівка) - ФК Мезенівка   
-:+
"Молодь” (Краснопілля) - РОСТ (Краснопілля) - 0:4 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Юність” (Угроїди)   
+:- 
"Темп” (Хмелівка) - "Нива” (Рясне) - 2:0 
"Псел” (В. Рибиця) - "Колос” (Самотоївка)   
+:- 


19 тур   30.09

"Нива” (Рясне) - "Колос” (Самотоївка)  +:- 
"Юність” (Угроїди) - "Темп” (Хмелівка) - 0:5 
РОСТ (Краснопілля) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 5:1 
ФК Мезенівка - "Молодь” (Краснопілля) -1:5 
"Оберіг” (Покровка) - "Вікторія” (Бранцівка)  
+:- 
"Оріон” (Осоївка) - "Псел” (В. Рибиця) - 1:2


18 тур   23.09

"Вікторія” (Бранцівка) - "Оріон” (Осоївка)  -:+ 
"Молодь” (Краснопілля) - "Оберіг” (Покровка) - 1:8 
"Вікторія” (В. Бобрик) - ФК Мезенівка  
+:- 
"Темп” (Хмелівка) - РОСТ(Краснопілля) - 1:5 
"Колос” (Самотоївка) - "Юність” (Угроїди)  
-:+ 
"Псел” (В. Рибиця) - "Нива” (Рясне)  
+:- 


17 тур   16.09

"Юність” (Угроїди) – "Нива” (Рясне) - 3:2 
РОСТ (Краснопілля) - "Колос” (Самотоївка)  
+:- 
ФК Мезенівка - "Темп” (Хмелівка) - 0:6 
"Оберіг” (Покровка) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 0:4 
"Оріон” (Осоївка) -"Молодь” (Краснопілля) - 4:2 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Псел” (В. Рибиця)   
-:+ 


16 тур   09.09

"Нива” (Рясне) - РОСТ (Краснопілля) – 1:8 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Оріон” (Осоївка) – 2:4 
"Темп” (Хмелівка) – "Оберіг” (Покровка) – 2:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Вікторія” (Бранцівка)  
+:- 
"Колос” (Самотоївка) - ФК "Мезенівка  
-:+ 
"Псел” (В. Рибиця) - "Юність” (Угроїди)  
+:- 


15 тур   02.09

РОСТ (Краснопілля) – "Юність” (Угроїди)  +:- 
ФК "Мезенівка - "Нива” (Рясне) - 2:3 
"Оберіг” (Покровка) - "Колос” (Самотоївка) – 3:0 
"Оріон” (Осоївка) - "Темп” (Хмелівка) – 1:0 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Вікторія” (В. Бобрик) 
-:+ 
"Молодь” (Краснопілля) - "Псел” (В. Рибиця) – 0:1


14 тур   26.08

"Вікторія” (В. Бобрик) - "Молодь” (Краснопілля)  +:- 
"Колос” (Самотоївка) - "Оріон” (Осоївка)   -
:+
"Псел” (В. Рибиця) - РОСТ (Краснопілля) – 1:1 
"Юність” (Угроїди) - ФК "Мезенівка – 6:2 
"Оберіг” (Покровка) - "Нива” (Рясне) - 6:0 
"Темп” (Хмелівка) - "Вікторія” (Бранцівка)  
+:- 


13 тур   19.08

ФК Мезенівка - РОСТ (Краснопілля) – 2:8 
"Оріон” (Осоївка) - "Нива” (Рясне) - 2:1 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Псел” (В. Рибиця) – 1:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Темп” (Хмелівка) - 1:3 
"Оберіг” (Покровка) – "Юність” (Угроїди) – 4:3 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Колос” (Самотоївка) 
-:+ 


12 тур   05.08

РОСТ (Краснопілля) - "Оберіг” (Покровка) - 5:2 
"Псел” (В. Рибиця) - ФК "Мезенівка  
+:-
"Темп” (Хмелівка) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 1:2 
"Юність” (Угроїди) - "Оріон” (Осоївка) - 2:6 
"Нива” (Рясне) - "Вікторія” (Бранцівка)  
+:- 
"Колос” (Самотоївка) - "Молодь” (Краснопілля) - 2:4


11 тур 29.07

ФК "Мезенівка - "Псел” (В. Рибиця) - 1:4 
"Оберіг” (Покровка) - "Рост” (Краснопілля) - 1:2 
"Оріон” (Осоївка) - "Юність” (Угроїди)  
+:- 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Нива” (Рясне) - 1:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Колос” (Самотоївка) - 4:1 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Темп” (Хмелівка) - 4:3


10 тур 22.07

"Псел” (В. Рибиця) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 3:1 
"Темп” (Хмелівка) - "Молодь” (Краснопілля) - 0:3 
"Колос” (Самотоївка) - "Вікторія” (Бранцівка) - 6:9 
"Нива” (Рясне) - "Оріон” (Осоївка) - 1:2 
"Юність” (Угроїди) - "Оберіг” (Покровка) - 1:3 
"Рост” (Краснопілля) - ФК "Мезенівка - 6:2


9 тур 15.07

"Рост” (Краснопілля) - "Псел” (В. Рибиця) - 1:1 
ФК "Мезенівка” - "Юність” (Угроїди) - 3:4 
"Нива” (Рясне) _ "Оберіг” (Покровка) – 2:3 
"Оріон” (Осоївка) - "Колос” (Самотоївка)  
+:- 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Темп” (Хмелівка) - 4:2 
"Молодь” (Краснопілля) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 1:2


8 тур 08.07

"Псел” (В. Рибиця) - "Молодь” (Краснопілля) - 4:0 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Вікторія” (Бранцівка) - 2:1 
"Темп” (Хмелівка) - "Оріон” (Осоївка) - 2:5 
"Колос” (Самотоївка) - "Оберіг” (Покровка) - 3:9 
"Нива” (Рясне) - ФК "Мезенівка” - 3:3 
"Юність” (Угроїди) - "Рост” (Краснопілля) - 0:12


7 тур 01.07

"Юність” (Угроїди) - "Псел” (В. Рибиця) – 1:3 
"Рост” (Краснопілля) - "Нива” (Рясне) – 7:0 
ФК "Мезенівка” - "Колос” (Самотоївка)  
+:- 
"Оберіг” (Покровка) - "Темп” (Хмелівка) – 2:2 
"Оріон” (Осоївка) - "Вікторія” (В. Бобрик) – 2:1 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Молодь” (Краснопілля) – 4:4


6 тур 24.06

"Псел” (В. Рибиця) - "Вікторія” (Бранцівка) - 2:2 
"Молодь” (Краснопілля) - "Оріон” (Осоївка) – 0:0 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Оберіг” (Покровка) -5:2 
"Темп” (Хмелівка) - ФК "Мезенівка” – 3:1 
"Колос” (Самотоївка) - "Рост” (Краснопілля) – 1:10 
"Нива” (Рясне) - "Юність” (Угроїди) – 7:1


5 тур 17.06

"Нива" (Рясне) - "Псел” (В. Рибиця) - 0:2 
"Юність (Угроїди) - "Колос” (Самотоївка) - 8:2 
"Рост” (Краснопілля) - "Темп” (Хмелівка) - 9:0, 
ФК "Мезенівка” - "Вікторія” (В. Бобрик) - 1:9 
"Оберіг” (Покровка) - "Молодь” (Краснопілля) - 3:0 
"Оріон” (Осоївка) - "Вікторія” Бранцівка - 0:1


4 тур 10.06

“Псел” (В.Рибиця) - “Оріон” (Осоївка) - 3:3, 
“Вікторія” (Бранцівка) - “Оберіг” (Покровка) - 2:2 
“Молодь” (Краснопілля) - ФК “Мезенівка” - 7:1 
“Темп” (Хмелівка) - “Юність” (Угроїди) - 4:2 
“Колос” (Самотоївка) - “Нива” (Рясне) - 1:6 

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Рост" (Краснопілля)  -:+


3 тур 03.06

"Колос” (Самотоївка) - "Псел” (В. Рибиця) - 3:5 
"Нива” (Рясне) - "Темп” (Хмелівка) - 4:0 
"Юність” (Угроїди) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 2:5 
"Рост” (Краснопілля ) - "Молодь” (Краснопілля) - 5:0 
 ФК "Мезенівка” - "Вікторія” (Бранцівка) - 0:10 
"Оріон” (Осоївка) - "Оберіг” (Покровка) - 1:0


2 тур 27.05

"Псел” (В. Рибиця) - "Оберіг” (Покровка) 2:1 
"Оріон” (Осоївка) - ФК "Мезенівка” 3:0 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Рост” (Краснопілля) 3:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Юність” (Угроїди) 4:3 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Нива” (Рясне) 5:1 
"Темп” (Хмелівка) - "Колос” (Самотоївка) 3:1


1 тур 20.05

"Темп” (Хмелівка) - "Псел” (В. Рибиця) - 1:4 
"Нива” (Рясне) - "Молодь” (Краснопілля) - 3:5 
"Юність” (Угроїди) - "Вікторія” (Бранцівка) - 3:6 
"ФК Мезенівка - "Оберіг” (Покровка) - 0:9 
"Колос” (Самотоївка) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 3:5 

"Рост"(Краснопілля) - "Оріон"(Осоївка) - 0:0

Переглядів: 43 | Додав: АдмінФк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*
Ви:  Гість  
Краснопілля

счетчик посещений

НАВЕРХ ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ

Copyright MyCorp © 2019    
HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистикаБезкоштовний хостинг uCoz        HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика