Коментарі SV Kament:
Футбол 2018​​​

ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ ДЮСШ 2018-19

КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ:

"КОЛОС"(Самотоївка) "ЮНІСТЬ"(Угроїди) "NK_GROUP"(Краснопілля)
ФК ПОКРОВКА(Покровка) ФК РЯСНЕ(Рясне) ФК МЕЗЕНІВКА(Мезенівка)
"ЕНЕРГЕТИК"(Краснопілля)   "ЯВІР-ВЕТЕРАН"(Краснопілля)
Суперкубок

03.03  1/4 фіналу

"NK-GROUP" - "Колос" - 9:5

ФК Мезенівка - ФК Покровка - 12:2

ФК Рясне - "Енергетик"  -:+

"Юність" - "Явір-Ветеран" - 1:5

10.03  1/2 фіналу

ФК Мезенівка - "Енергетик" - 10:1

"NK-GROUP" - "Явір-Ветеран" - 8:2

Фінал

ФК Мезенівка - "NK-GROUP" - 8:4

ПІДСУМКОВІ ТАБЛИЦІ:

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ:
1(8) тур 2(9) тур 3(10)  тур

25.11.18

"NK-GROUP" - "Енергетик - 3:0

"Колос" - ФК Рясне - 2:11

ФК Покровка - "Юність" - 6:3

"Явір-Ветеран" - ФК Мезенівка - 3:4


13.01.19

"Енергетик - "NK-GROUP" - 1:5

ФК Рясне - "Колос" - 5:4

"Юність" - ФК Покровка - 0:2

ФК Мезенівка - "Явір-Ветеран" - 5:2

02.12.18

"Колос" - "NK-GROUP" - 1:9

ФК Рясне - ФК Мезенівка - 6:6

"Енергетик" - ФК Покровка - 2:9

"Юність" - "Явір-Ветеран" - 4:3


20.01.19

"NK-GROUP" - "Колос" - 7:5

ФК Мезенівка - ФК Рясне - 9:4

ФК Покровка - "Енергетик" - 8:4

"Явір-Ветеран" - "Юність" - 0:5

09.12.18

"NK-GROUP" - ФК Покровка - 2:5

ФК Мезенівка - "Колос" - 12:3

"Юність" - ФК Рясне - 0:10

"Явір-Ветеран" - "Енергетик" - 3:4


27.01.19

ФК Покровка - "NK-GROUP" - 5:1

 "Колос" - ФК Мезенівка - 6:4

ФК Рясне - "Юність" - 8:2

"Енергетик" - "Явір-Ветеран" - 2:7

4(11)  тур 5(12) тур 6(13) тур

16.12.18

ФК Мезенівка - "Юність" - 5:6

"Колос" - ФК Покровка - 7:13

ФК Рясне - "Енергетик" - 10:4

"Явір-Ветеран" - "NK-GROUP" - 1:8


03.02.19

"Юність" - ФК Мезенівка - 4:9

ФК Покровка - "Колос" - 9:3

"Енергетик" - ФК Рясне - 1:7

"NK-GROUP" - "Явір-Ветеран" - 5:4

23.12.18

"NK-GROUP" - ФК Рясне - 2:2

"Юність" - "Колос" - 2:4

"Енергетик - ФК Мезенівка - 2:11

ФК Покровка - "Явір-Ветеран" - 4:1


10.02.19

ФК Рясне - "NK-GROUP" - 4:2

"Колос" - "Юність" - 3:3

ФК Мезенівка - "Енергетик - 7:3

"Явір-Ветеран" - ФК Покровка - 4:6

30.12.18

ФК Мезенівка - "NK-GROUP" - 4:10

ФК Покровка - ФК Рясне - 10:3

"Енергетик" - "Юність" - 0:3

"Явір-Ветеран" - "Колос" - 6:4


17.02.19

"NK-GROUP" - ФК Мезенівка - 6:5

ФК Рясне - ФК Покровка - 0:2

"Юність" - "Енергетик" - 2:5

"Колос" - "Явір-Ветеран" - 3:5

7(14) тур Суперкубок

05.01.19

"NK-GROUP" - "Юність" - 9:2

ФК Покровка - ФК Мезенівка - 7:6

"Колос" - "Енергетик - 6:6

ФК Рясне - "Явір-Ветеран" - 6:4


24.02.19

"Юність" - "NK-GROUP" - 1:11

ФК Мезенівка - ФК Покровка - 3:3

"Енергетик - "Колос" - 1:8

"Явір-Ветеран" - ФК Рясне - 8:5

03.03

1/4 фіналу

"NK-GROUP" - "Колос" - 9:5

ФК Мезенівка - ФК Покровка - 12:2

ФК Рясне - "Енергетик"  -:+

"Юність" - "Явір-Ветеран" - 1:5


10.03

1/2 фіналу

"NK-GROUP" - "Явір-Ветеран" - ?:?

ФК Мезенівка - "Енергетик" - ?:?

Фінал

 

КУБОК ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ 2018

  1/4 фіналу   1/2 фіналу   ФІНАЛ
                     
  "Вікторія" 0(0)            
 
  ФК Покровка 0(3)  
 
     
 
  ФК Покровка 2
 
    ФК Мезенівка 1  
 
 

 

 
   

Cубота 13.10.18

с.Покровка

стадіон "Юність"

   
 
  ФК Покровка 1
 
    "Оріон" 0
 
 

 

 
 
       
 
  ФК Рясне 0(0)
 
    "Оріон" 0(3)    
 

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ 2018

Турнірні таблиці:

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ:

 1 тур 20.05

ФК Миропілля - "Юність"  +:-

"Колос" - ФК Покровка - 3:5

"Оріон" - "Явір" - 2:0

ФК Мезенівка - ФК Рясне - 1:4

"Вікторія - "Сокіл" - 2:2

2 тур 27.05

"Вікторія - ФК Миропілля - 6:1

"Колос" - "Юність" - 10:2

ФК Покровка - "Оріон" - 1:0

"Явір" - ФК Мезенівка  - 0:1

"Сокіл" - ФК Рясне - 3:3

3 тур 03.06

"Колос" - "Вікторія" - 2:1

"Оріон" - "Юність" - 5:1

ФК Мезенівка - ФК Покровка - 2:7

ФК Рясне - "Явір" - 5:1

ФК Миропілля - "Сокіл" - 1:5

4 тур 10.06

"Сокіл" - "Явір" - 3:2

ФК Покровка- ФК Рясне - 1:0

"Юність" - ФК Мезенівка - 0:6

"Вікторія - "Оріон" - 1:4

ФК Миропілля - "Колос" - 0:1

5 тур 17.06

"Колос" - "Сокіл" - 1:1

"Оріон" - ФК Миропілля - 4:1

ФК Мезенівка" - "Вікторія - 3:0

ФК Рясне - "Юність"- 5:0

"Явір" - ФК Покровка - 1:9

6 тур 24.06

"Сокіл"- ФК Покровка - 1:5

"Юність" - "Явір" - 5:0

"Вікторія - ФК Рясне - 0:5

ФК Миропілля - ФК Мезенівка - 0:3

"Колос" - "Оріон" - 0:3

7 тур  01.07

"Оріон" - "Сокіл" - 3:2

ФК Мезенівка - "Колос" - 1:2

ФК Рясне - ФК Миропілля - 8:0

"Явір" - "Вікторія

ФК Покровка - "Юність" - 7:0

8 тур  08.07

"Сокіл" - "Юність" - 5:2

"Вікторія - ФК Покровка - 0:3

ФК Миропілля  - "Явір" - 0:2

"Колос" - ФК Рясне - 1:5

"Оріон" - ФК Мезенівка - 2:1

9 тур  15.07

ФК Мезенівка" - "Сокіл" - 0:5

ФК Рясне - "Оріон" - 5:2

"Явір"  - "Колос" - 0:1

ФК Покровка - ФК Миропілля - 10:3

"Юність" - "Вікторія - 0:4 

 

1/8 фіналу  22.07

"Вікторія - "Явір"  - 3:3(д.ч. 4:0)

ФК Миропілля - "Юність" - 2:0

* 1/4 фіналу  29.07

"Вікторія - "Колос" - 1:0

ФК Рясне - ФК Покровка - 6:4

ФК Мезенівка - "Оріон" - 1:2

ФК Миропілля - "Сокіл" - 1:3

10 тур   05.08

"Юність" - ФК Миропілля - 3:1

ФК Покровка - "Колос" - 4:0

"Явір" - "Оріон" - 1:5

ФК Рясне - ФК Мезенівка - 7:2

"Сокіл" - "Вікторія - 2:1

11 тур   12.08

ФК Миропілля - "Вікторія - 0:3

"Юність" - "Колос" - 1:2

"Оріон" - ФК Покровка - 1:1

ФК Мезенівка - "Явір" - 3:4

ФК Рясне - "Сокіл" - 6:1

1/2 фіналу  15.08

"Вікторія - ФК Рясне - 2:5

"Сокіл" - "Оріон" - 1:3

12 тур   19.08

"Вікторія - "Колос" - 1:2

"Юність" - "Оріон" - 0:3

ФК Покровка - ФК Мезенівка - 6:1

"Явір" - ФК Рясне - ?:?

"Сокіл" - ФК Миропілля - 7:0

ФІНАЛ  22.08

ФК Рясне - "Оріон" - 2:4

(Мигаль М. Савченко С. - Катеринін В.(пен) Колесник В. Приходько Д. Трофимович Є.)

13 тур   26.08

"Явір" - "Сокіл" - 0:3

ФК Рясне - ФК Покровка - ?:?

ФК Мезенівка  - "Юність" - 4:0

"Оріон" - "Вікторія - 6:1

"Колос" - ФК Миропілля - 7:0

14 тур   02.09

"Сокіл" - "Колос" - 2:1

ФК Миропілля - "Оріон" - 0:3

"Вікторія - ФК Мезенівка" - 2:2

"Юність"- ФК Рясне - 0:8

ФК Покровка - "Явір" - 4:1

15 тур   09.09

ФК Покровка - "Сокіл"- 2:1

"Явір" - "Юність" - 9:0

ФК Рясне - "Вікторія - 4:1

ФК Мезенівка - ФК Миропілля  +:-

"Оріон" - "Колос" - 2:3

16 тур   16.09

"Сокіл" - "Оріон" - 4:1

"Колос" - ФК Мезенівка - 2:2

ФК Миропілля - ФК Рясне - 1:3

"Вікторія - "Явір" - 0:0

"Юність" - ФК Покровка - 1:12

17 тур   23.09

"Юність" - "Сокіл" - 0:9

ФК Покровка - "Вікторія   +:-

"Явір" - ФК Миропілля  - 3:2

ФК Рясне - "Колос" - 7:1

ФК Мезенівка - "Оріон" - 1:2

18 тур   30.09

"Сокіл" - ФК Мезенівка" - 3:1

"Оріон" - ФК Рясне - 2:1

"Колос" - "Явір"  - 1:1

ФК Миропілля - ФК Покровка - 0:3

"Вікторія - "Юність" - 2:1

* Всі стадії Кубка району проводяться з одного матчу,який визначається "сліпим" жеребом.

Критерії визначення господарів матчів Кубка району:

В матчах 1/4  фіналу - нижче поточне місце команди в турнірній таблиці  першості району.

В матчах 1/2 фіналу - більша кількість виїздних матчів у поточному розіграші Кубка району;

нижче поточне місце команди в турнірній таблиці першості району.

 

 




Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*
Ви:  Гість  
Краснопілля

счетчик посещений

НАВЕРХ ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ

Copyright MyCorp © 2019    
HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистикаБезкоштовний хостинг uCoz        HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика