Коментарі SV Kament:
                   Підсумкова таблиця ЧР-2012:
 
1."Рост"(Краснопілля)         22     18     4     0     99-19     58
2."Псел"(В.Рибиця)              22     18     4     0     46-18     58
3."Оріон"(Осоївка)               22     15     3     4     37-26     48
4."Вікторія"(В.Бобрик)         22     15     0     7     50-34     45
5."Оберіг"(Покровка)           22     13     2     7     65-32     40
6."Молодь"(Краснопілля)    22     11     2     9     46-46     35
7."Темп"(Хмелівка)              22      9     1     12    31-43     28
8."Нива"(Рясне)                    22      8     1     13    39-53     25
9."Вікторія"(Бранцівка)        22      5     4     13    42-24     19
10."Юність"(Угроїди)            22      6     0     16    33-71     18
11.ФК Мезенівка                  22      3     1     18    17-64     10
12."Колос"(Самотоївка)       22      0     0     22     20-55      0
 
 
22 тур 21.10
"Оберіг” (Покровка) - ФК "Мезенівка” +: - 
"Оріон” (Осоївка) - "Рост” (Краснопілля) - 3:8 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Юність” (Угроїди)  -:+ 
"Молодь” (Краснопілля) - "Нива” (Рясне) - 4:2 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Колос” (Самотоївка) +: - 
"Псел” (В. Рибиця) - "Темп” (Хмелівка) -2:0 
21 тур 14.10
"Колос” (Самотоївка) - "Темп” (Хмелівка)  -:+ 
"Нива” (Рясне) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 2:0 
"Юність” (Угроїди) - "Молодь” (Краснопілля) - 1:5 
"Рост” (Краснопілля) - "Вікторія” (Бранцівка)  +: - 
ФК "Мезенівка” - "Оріон” (Осоївка)  -:+ 
"Оберіг” (Покровка) - "Псел” (В. Рибиця) -1:4
20 тур 07.10
"Оберіг” (Покровка) - "Оріон” (Осоївка) – 3:0 
"Вікторія” (Бранцівка) - ФК "Мезенівка” -:+ 
"Молодь” (Краснопілля) - "Рост” (Краснопілля) - 0:4 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Юність” (Угроїди)  +:- 
"Темп” (Хмелівка) - "Нива” (Рясне) -2:0 
"Псел” (В. Рибиця)- "Колос” (Самотоївка)  +:- 
19 тур 30.09
"Нива” (Рясне) - "Колос” (Самотоївка)  +:- 
"Юність” (Угроїди) - "Темп” (Хмелівка) - 0:5 
"Рост” (Краснопілля) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 5:1 
ФК "Мезенівка”- "Молодь” (Краснопілля) -1:5 
"Оберіг” (Покровка) - "Вікторія” (Бранцівка)  +:- 
"Оріон” (Осоївка) - "Псел” (В. Рибиця) -1:2
18 тур 23.09
"Вікторія” (Бранцівка) - "Оріон” (Осоївка)  -:+ 
"Молодь” (Краснопілля) - "Оберіг” (Покровка) - 1:8 
"Вікторія” (В. Бобрик) - ФК "Мезенівка”  +:- 
"Темп” (Хмелівка) - "Рост” (Краснопілля) - 1:5 
"Колос” (Самотоївка) - "Юність” (Угроїди)  -:+ 
"Псел” (В. Рибиця) - "Нива” (Рясне)  +:- 
17 тур 16.09
"Юність” (Угроїди) – "Нива” (Рясне) - 3:2 
"Рост” (Краснопілля) - "Колос” (Самотоївка)  +: - 
ФК "Мезенівка”- "Темп” (Хмелівка) - 0:6 
"Оберіг” (Покровка) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 0:4 
"Оріон” (Осоївка) -"Молодь” (Краснопілля) - 4:2 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Псел” (В. Рибиця)   -:+ 
16 тур 09.09
"Нива” (Рясне) - "Рост” (Краснопілля) – 1:8 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Оріон” (Осоївка) – 2:4 
"Темп” (Хмелівка) – "Оберіг” (Покровка) – 2:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Вікторія” (Бранцівка)  +:- 
"Колос” (Самотоївка) - ФК "Мезенівка  -:+ 
"Псел” (В. Рибиця) - "Юність” (Угроїди)  +:- 
15 тур 02.09
"Рост” (Краснопілля) – "Юність” (Угроїди)  +:- 
ФК "Мезенівка - "Нива” (Рясне) – 2:3 
"Оберіг” (Покровка) - "Колос” (Самотоївка) – 3:0 
"Оріон” (Осоївка) - "Темп” (Хмелівка) – 1:0 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Вікторія” (В. Бобрик)  -:+ 
"Молодь” (Краснопілля) - "Псел” (В. Рибиця) – 0:1 
14 тур 26.08
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Молодь” (Краснопілля)  +:- 
"Оріон” (Осоївка) - "Колос” (Самотоївка)  +:- 
"Псел” (В. Рибиця) - "Рост” (Краснопілля) – 1:1 
"Юність” (Угроїди) - ФК "Мезенівка – 6:2 
"Оберіг” (Покровка) - "Нива” (Рясне) - 6:0 
"Темп” (Хмелівка) - "Вікторія” (Бранцівка)  +:- 
13 тур 19.08
ФК "Мезенівка - "Рост” (Краснопілля) – 2:8 
"Нива” (Рясне) - "Оріон” (Осоївка) – 1:2 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Псел” (В. Рибиця) – 1:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Темп” (Хмелівка) - 1:3 
"Оберіг” (Покровка) – "Юність” (Угроїди) – 4:3 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Колос” (Самотоївка)  -:+ 
12 тур 05.08
"Рост” (Краснопілля) - "Оберіг” (Покровка) - 5:2 
"Псел” (В. Рибиця) - ФК "Мезенівка  +:- 
"Темп” (Хмелівка) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 1:2 
"Юність” (Угроїди) - "Оріон” (Осоївка) - 2:6 
"Нива” (Рясне) - "Вікторія” (Бранцівка)  +:- 
"Колос” (Самотоївка) - "Молодь” (Краснопілля) - 2:4 
11 тур 29.07
ФК "Мезенівка - "Псел” (В. Рибиця) - 1:4 
"Оберіг” (Покровка) - "Рост” (Краснопілля) - 1:2 
"Оріон” (Осоївка) - "Юність” (Угроїди)  +:- 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Нива” (Рясне) - 1:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Колос” (Самотоївка) - 4:1 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Темп” (Хмелівка) - 4:3
10 тур 22.07
"Псел” (В. Рибиця) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 3:1 
"Темп” (Хмелівка) - "Молодь” (Краснопілля) - 0:3 
"Колос” (Самотоївка) - "Вікторія” (Бранцівка) - 6:9 
"Нива” (Рясне) - "Оріон” (Осоївка) - 1:2 
"Юність” (Угроїди) - "Оберіг” (Покровка) - 1:3 
"Рост” (Краснопілля) - ФК "Мезенівка - 6:2
9 тур 15.07
"Рост” (Краснопілля) - "Псел” (В. Рибиця) - 1:1 
ФК "Мезенівка” - "Юність” (Угроїди) - 3:4 
"Нива” (Рясне) _ "Оберіг” (Покровка) – 2:3 
"Оріон” (Осоївка) - "Колос” (Самотоївка) +:- 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Темп” (Хмелівка) - 4:2 
"Молодь” (Краснопілля) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 1:2 
8 тур 08.07
"Псел” (В. Рибиця) - "Молодь” (Краснопілля) - 4:0 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Вікторія” (Бранцівка) - 2:1 
"Темп” (Хмелівка) - "Оріон” (Осоївка) - 2:5 
"Колос” (Самотоївка) - "Оберіг” (Покровка) - 3:9 
"Нива” (Рясне) - ФК "Мезенівка” - 3:3 
"Юність” (Угроїди) - "Рост” (Краснопілля) - 0:12
7 тур 01.07
"Юність” (Угроїди) - "Псел” (В. Рибиця) – 1:3 
"Рост” (Краснопілля) - "Нива” (Рясне) – 7:0 
ФК "Мезенівка” - "Колос” (Самотоївка) +: - 
"Оберіг” (Покровка) - "Темп” (Хмелівка) – 2:2 
"Оріон” (Осоївка) - "Вікторія” (В. Бобрик) – 2:1 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Молодь” (Краснопілля) – 4:4 
6 тур 24.06
"Псел” (В. Рибиця) - "Вікторія” (Бранцівка) - 2:2 
"Молодь” (Краснопілля) - "Оріон” (Осоївка) – 0:0 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Оберіг” (Покровка) -5:2 
"Темп” (Хмелівка) - ФК "Мезенівка” – 3:1 
"Колос” (Самотоївка) - "Рост” (Краснопілля) – 1:10 
"Нива” (Рясне) - "Юність” (Угроїди) – 7:1
5 тур 17.06
"Нива" (Рясне) - "Псел” (В. Рибиця) - 0:2 
"Юність (Угроїди) - "Колос” (Самотоївка) - 8:2 
"Рост” (Краснопілля) - "Темп” (Хмелівка) - 9:0, 
ФК "Мезенівка” - "Вікторія” (В. Бобрик) - 1:9 
"Оберіг” (Покровка) - "Молодь” (Краснопілля) - 3:0 
"Оріон” (Осоївка) - "Вікторія” Бранцівка - 0:1
 
4 тур 10.06
“Псел” (В.Рибиця) - “Оріон” (Осоївка) - 3:3, 
“Вікторія” (Бранцівка) - “Оберіг” (Покровка) - 2:2 
“Молодь” (Краснопілля) - ФК “Мезенівка” - 7:1 
“Темп” (Хмелівка) - “Юність” (Угроїди) - 4:2 
“Колос” (Самотоївка) - “Нива” (Рясне) - 1:6 
"Вікторія" (В.Бобрик) - "Рост" (Краснопілля)  -:+
3 тур 03.06
"Колос” (Самотоївка) - "Псел” (В. Рибиця) - 3:5 
"Нива” (Рясне) - "Темп” (Хмелівка) - 4:0 
"Юність” (Угроїди) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 2:5 
"Рост” (Краснопілля ) - "Молодь” (Краснопілля) - 5:0 
 ФК "Мезенівка” - "Вікторія” (Бранцівка) - 0:10 
"Оріон” (Осоївка) - "Оберіг” (Покровка) - 1:0 
2 тур 27.05
"Псел” (В. Рибиця) - "Оберіг” (Покровка) 2:1 
"Оріон” (Осоївка) - ФК "Мезенівка” 3:0 
"Вікторія” (Бранцівка) - "Рост” (Краснопілля) 3:3 
"Молодь” (Краснопілля) - "Юність” (Угроїди) 4:3 
"Вікторія” (В. Бобрик) - "Нива” (Рясне) 5:1 
"Темп” (Хмелівка) - "Колос” (Самотоївка) 3:1

1 тур 20.05

"Темп” (Хмелівка) - "Псел” (В. Рибиця) - 1:4 
"Нива” (Рясне) - "Молодь” (Краснопілля) - 3:5 
"Юність” (Угроїди) - "Вікторія” (Бранцівка) - 3:6 
"ФК Мезенівка - "Оберіг” (Покровка) - 0:9 
"Колос” (Самотоївка) - "Вікторія” (В. Бобрик) - 3:5 
"Рост"(Краснопілля) - "Оріон"(Осоївка) - 0:0



Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
*
Ви:  Гість  
Краснопілля

счетчик посещений

НАВЕРХ ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ

Copyright MyCorp © 2018    
HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистикаБезкоштовний хостинг uCoz        HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика