Коментарі SV Kament:

                           Підсумкова таблиця ЧР-2013:

 

1."Рост"(Краснопілля)          24     21     1     2   113-26    64

2."Оберіг"(Покровка)            24     18     1     5     94-57    55

3."Оріон"(Осоївка.)                24     17     2     5     70-28    53

4."Колос"(Самотоївка)          24     14     4     6     62-34     46

5."Молодь"(Краснопілля)      24     14     2     8     53-39    44

6."Псел"(В.Рибиця)                24     13     3     8     73-42    42

7."Темп"(Хмелівка)                24     12     2    10    55-53    38

8."Вікторія"(В.Бобрик)           24     10     1    13    53-43    31

9.ФК Грабовське                    24      8      2    15    43-66    26

10."Юність"(Угроїди)              24      5     3     16   37-107   18

11.ФК Чернеччина                 24      4     5     15    20-62    17

12.ФК Мезенівка                    24      4     3     17    57-70    15

13.ФК Тур'я                             24      2     0     22    20-113    6

26 тур 17.11

ФК Грабовське – «Рост» (Краснопілля)  +:- 
«Псел» (В.-Рибиця) - «Юність» (Угроїди)  5:0 
ФКЧернеччина – «Темп» (Хмелівка)  0:1 
«Оберіг» (Покровка) – «Оріон» (Осоївка)  2:2 
«Колос» (Самотоївка – ФК Мезенівка  2:5 
«Молодь» (Краснопілля) – «Вікторія» (В.Бобрик)  +:- 
ФК Тур’я – вихідний

25 тур 10.11

«Молодь» (Краснопілля) – ФК Грабовське 4:3 
ФК Тур’я – «Колос» (Самотоївка) 1:4 
ФК Мезенівка – «Оберіг» (Покровка) 2:5 
«Оріон» (Осоївка) – ФК Чернеччина  +: - 
«Темп» (Хмелівка) – «Псел» (В.-Рибиця) 0:2 
«Юність» (Угроїди) – «Рост» (Краснопілля) 1:3 
«Вікторія» (В.Бобрик) – вихідний

24 тур 03.11

ФК Грабовське – «Юність» (Угроїди) 5:1 
«Рост» (Краснопілля) - «Темп» (Хмелівка) 3:2 
«Псел» (В.Рибиця) – «Оріон» (Осоївка) 0:1 
ФК Чернеччина – ФК Мезенівка  +: - 
«Оберіг» (Покровка) – ФК Тур’я 6:1 
«Колос» (Самотоївка) – «Вікторія» (В.-Бобрик)  +: - 
«Молодь» (Краснопілля) – вихідний
 

23 тур 27.10

«Молодь» (Краснопілля) – «Колос» (Самотоївка) 1:2 
«Вікторія» (В.-Бобрик) - «Оберіг» (Покровка) 3:7 
ФК Тур’я – ФК Чернеччина  +: - 
ФК Мезенівка – «Псел» (В.Рибиця) 4:6 
«Оріон» (Осоївка) – «Рост» (Краснопілля) 0:1 
«Темп» (Хмелівка) – «Юність» (Угроїди) 3:2 
ФК Грабовське – вихідний 

22 тур 20.10

ФК Грабовське – «Темп» (Хмелівка) 1:4 
«Юність» (Угроїди) – «Оріон» (Осоївка) 0:7 
«Рост» (Краснопілля) – ФК Мезенівка 2:2 
«Псел» (В.-Рибиця) – ФК Тур’я  8:0 
ФК Чернеччина – «Вікторія» (В.Бобрик) 1:3 
«Оберіг» (Покровка) – «Молодь» (Краснопілля) 6:2 
«Колос» (Самотоївка) – вихідний 

21 тур 13.10

ФК Грабовське – «Колос» (Самотоївка) -0:1 
«Молодь» (Краснопілля) – ФК Чернеччина -5:0 
«Вікторія» (В.Бобрик) - «Псел» (В.Рибиця) -2:5 
ФК Тур’я – «Рост» (Краснопілля)  -:+ 
ФК Мезенівка – «Юність» (Угроїди) -13:1 
«Оріон» (Осоївка) - «Темп» (Хмелівка) -3:1 
«Оберіг» (Покровка) – вихідний
 

20 тур 06.10

ФК Грабовське – «Оріон» (Осоївка) -0:4 
«Темп» (Хмелівка) – ФК Мезенівка -1:1 
«Юність» (Угроїди) – ФК Тур’я -3:2 
«Рост» (Краснопілля) – «Вікторія» (В.Бобрик) -2:0 
«Псел» (В.Рибиця) - «Молодь» (Краснопілля) -2:0 
«Оберіг» (Покровка) - «Колос» (Самотоївка) -1:4 
ФК Чернеччина – вихідний

19 тур 29.09

«Оберіг» (Покровка) – ФК Грабовське  -5:4 
«Колос» (Самотоївка) – ФК Чернеччина  -6:0 
«Молодь» (Краснопілля) - «Рост» (Краснопілля)  -1:4 
«Вікторія» (В.-Бобрик) – «Юність» (Угроїди)  +:- 
ФК Тур’я – «Темп» (Хмелівка)  –3:7 
ФК Мезенівка – «Оріон» (Осоївка)  –0:2 
«Псел» (В.Рибиця) – вихідний 

18 тур 22.09

ФК Грабовське - ФК Мезенівка –2:3 
"Оріон" (Осоївка) - ФК Тур’я –6:0 
"Темп" (Хмелівка) - "Вікторія" (В.Бобрик) –4:1 
"Юність" (Угроїди) - "Молодь" (Краснопілля) – 0:7 
"Псел"(В.Рибиця) - "Колос" (Самотоївка) –1:1 
ФК Чернеччина - "Оберіг" (Покровка) –1:3 
"Рост" (Краснопілля) - вихідний

17 тур 15.09

ФК Чернеччина - ФК Грабовське  –0:0 
"Оберіг" (Покровка) - "Псел" (В.Рибиця)  – 6:8 
"Молодь" (Краснопілля) - "Темп" (Хмелівка) –1:2 
"Вікторія" (В.Бобрик) - "Оріон" (Осоївка) –1:1 
ФК Тур’я - ФК Мезенівка – 2:1 
"Колос" (Самотоївка)  - "Рост" (Краснопілля)  +:-
"Юність" (Угроїди) – вихідний 

16 тур 08.09

ФК Грабовське - ФК Тур’я  +:- 
ФК Мезенівка - "Вікторія" (В.Бобрик) –2:4 
"Оріон" (Осоївка) - "Молодь" (Краснопілля) –1:3 
"Юність" (Угроїди) - "Колос" (Самотоївка)  –0:6 
"Рост" (Краснопілля) - "Оберіг" (Покровка)  –6:1 
"Псел" (В.Рибиця) - ФК Чернеччина  –4:0 
"Темп" (Хмелівка) – вихідний 

15 тур 01.09

"Псел" (В.Рибиця) - ФК Грабовське –2:1 
ФК Чернеччина - "Рост" (Краснопілля) –0:7 
"Оберіг"(Покровка) - "Юність" (Угроїди) +:- 
"Колос" (Самотоївка) - "Темп" (Хмелівка) –1:2 
"Молодь" (Краснопілля) - ФК Мезенівка –4:2 
"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Тур’я –11:2 
"Оріон" (Осоївка) – вихідний

14 тур 25.08 

ФК Грабовське - "Вікторія" (В.Бобрик) -2:5 
ФК Тур’я - "Молодь" (Краснопілля) -1:4
"Оріон" (Осоївка) - "Колос" (Самотоївка) –2:0 
"Темп" (Хмелівка) - "Оберіг" (Покровка) –0:2 
"Юність"(Угроїди) - ФК Чернеччина –1:1 
"Рост" (Краснопілля) - "Псел" (В.Рибиця) –3:2 
ФК Мезенівка – вихідний  

13 тур 18.08

"Вікторія" (В.Бобрик) – ФК Грабовське -2:0 
"Молодь" (Краснопілля) – ФК Тур’я  +:- 
"Колос" (Самотоївка) – "Оріон" (Осоївка) -1:3 
"Оберіг" (Покровка) – "Темп" (Хмелівка) -5:3 
ФК Чернеччина – "Юність" (Угроїди) -2:2 
"Псел" (В.Рибиця) – "Рост" (Краснопілля) -2:4 
ФК Мезенівка – вихідний 

12 тур 04.08

ФК Грабовське – "Псел" (В.Рибиця) -4:1 
"Рост" (Краснопілля) – ФК Чернеччина -6:0 
"Юність" (Угроїди) – "Оберіг" (Покровка) -1:11 
"Темп" (Хмелівка) – "Колос" (Самотоївка) -1:1 
ФК Мезенівка – "Молодь" (Краснопілля) -0:1 
ФК Тур’я – "Вікторія" (В.Бобрик) -0:5 
"Оріон" (Осоївка) – вихідний

11 тур 28.07

ФК Тур’я – ФК Грабовське -0:3 
"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Мезенівка  +:- 
"Молодь" (Краснопілля) – "Оріон" (Осоївка) -1:2  
"Колос" (Самотоївка)  – "Юність" (Угроїди)  – 6:0 
"Оберіг" (Покровка) – "Рост" (Краснопілля) -3:6 
ФК Чернеччина – "Псел" (В.Рибиця) -2:1 
"Темп" (Хмелівка) - вихідний

10 тур 21.07

ФК Грабовське – ФК Чернеччина -4:1 
"Псел" (В.Рибиця) – "Оберіг" (Покровка) -0:2 
"Рост" (Краснопілля) – "Колос" (Самотоївка) -5:2 
"Темп" (Хмелівка) – "Молодь" (Краснопілля) -2:4 
"Оріон" (Осоївка) – "Вікторія" (В.Бобрик) -3:2 
ФК Мезенівка – ФК Тур’я -5:0 
"Юність" (Угроїди) – вихідний
 
9 тур 14.07
ФК Мезенівка – ФК Грабовське -3:4 
ФК Тур’я – "Оріон" (Осоївка) -0:6 
"Вікторія" (В.Бобрик) – "Темп" (Хмелівка) – матч не дограно. 
"Молодь" (Краснопілля) – "Юність" (Угроїди) -5:2  
"Колос" (Самотоївка) – "Псел" (В.Рибиця) -4:4 
"Оберіг" (Покровка) – ФК Чернеччина -3:2 
"Рост" (Краснопілля) - вихідний

8 тур 07.07

ФК Грабовське - "Оберіг" (Покровка) -1:3 
ФК Чернеччина - "Колос" (Самотоївка) -0:3 
"Рост" (Краснопілля) - "Молодь" (Краснопілля) -2:0 
"Юність" (Угроїди) - "Вікторія" (В. Бобрик) -3:2 
"Темп" (Хмелівка) – ФК Тур’я -3:0 
"Оріон" (Осоївка) – ФК Мезенівка –5:3 
"Псел" (В. Рибиця) – вихідний

7 тур 30.06

«Оріон» (Осоївка)- ФК Грабовське -4:1 
ФК Мезенівка – «Темп» (Хмелівка) -3:4 
ФК Тур’я - «Юність» (Угроїди) -1:6 
«Вікторія» (Великий Бобрик) – «Рост» (Краснопілля) -2:3 
«Молодь» (Краснопілля) - «Псел» (В. Рибиця) – 0:0
«Колос» (Самотоївка) – «Оберіг» (Покровка) -2:1 
ФК Чернеччина - вихідний 

6 тур 23.06

ФК Грабовське – "Колос" (Самотоївка) -0:0  
ФК Чернеччина – "Молодь" (Краснопілля) -0:0 
"Псел" (В.Рибиця) – "Вікторія" (В.Бобрик) -1:2 
"Рост" (Краснопілля) – ФК Тур’я -12:0 
"Юність" (Угроїди) - ФК Мезенівка -5:1 
"Темп" (Хмелівка) – "Оріон" (Осоївка) -2:4
"Оберіг"(Покровка) - вихідний 

5 тур 16.06

"Темп" (Хмелівка) – ФК Грабовське -4:1 
"Оріон" (Осоївка) – "Юність" (Угроїди) -5:0 
ФК Мезенівка – "Рост" (Краснопілля) -2:7 
ФК Тур’я – "Псел" (В. Рибиця) -4:6 
"Вікторія" (В. Бобрик) – ФК Чернеччина -7:3 
"Молодь" (Краснопілля) – "Оберіг" (Покровка) -1:3 
"Колос" (Самотоївка) – вихідний

4 тур 09.06

"Колос" (Самотоївка) - Молодь" (Краснопілля) -3:4 
"Оберіг" (Покровка) - "Вікторія" (В. Бобрик) -4:1 
ФК Чернеччина - ФК Тур'я -5:0 
"Псел" (В. Рибиця) - ФК Мезенівка  -4:1 
“Юність” (Угроїди) - “Темп” (Хмелівка) -5:3
"Рост"(Краснопілля) -"Оріон"(Осоївка) -5:4
ФК Грабовське - вихідний

 3 тур 02.06

"Юність" (Угроїди) – ФК Грабовське -3:5 
"Темп" (Хмелівка) – "Рост" (Краснопілля) -0:8 
"Оріон" (Осоївка) – "Псел" (В.Рибиця) -2:0 
ФК Тур’я – "Оберіг" (Покровка) -1:13
ФК Мезенівка-ФК Чернеччина -1:1
Вікторія(В.Бобрик) - "Колос"(Самотоївка) -:+
"Молодь"(Краснопілля)-вихідний 

2 тур 26.05

ФК Грабовське – "Молодь" (Краснопілля) -2:7 
"Колос" (Самотоївка) –ФК Тур’я -10:1 
"Оберіг" (Покровка) –ФК Мезенівка -3:1 
ФК Чернеччина – "Оріон" (Осоївка) -1:0 
"Псел" (В.Рибиця) – "Темп" (Хмелівка) -4:1 
"Рост" (Краснопілля) – "Юність" (Угроїди) -15:1
"Вікторія"(В.Бобрик) -вихідний 

1 тур 19.05

"Рост" (Краснопілля) – ФК Грабовське -11:0 
"Юність" (Угроїди) –" Псел" (В.Рибиця) -0:5 
"Темп" (Хмелівка) – ФК Чернеччина -5:0 
"Оріон" (Осоївка) – "Оберіг" (Покровка) -3:4 
ФК Мезенівка – "Колос" (Самотоївка) -2:4 
"Вікторія" (В.Бобрик) – "Молодь" (Краснопілля)  -:+
ФК Тур'я - вихідний 
 



Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
*
Ви:  Гість  
Краснопілля

счетчик посещений

НАВЕРХ ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ

Copyright MyCorp © 2018    
HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистикаБезкоштовний хостинг uCoz        HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика