Коментарі SV Kament:

Підсумкова таблиця ЧР-2014:

 

1 тур 18.05.14 

"Рост" (Краснопілля) -ФК Чернеччина -5:0

"Юність" (Угроїди) - ФК Мезенівка -1:2

"Сокіл" (Грабовське) - "Оріон" ( Осоївка) -2:1

"Псел" (Запсілля) - ФК Тур'я -3:1

"Колос" (Самотоївка) - "Вікторія" (В.Бобрик) -2:3

"Оберіг" (Покровка) - "Нива" (Рясне) +:-(н/я)

 2 тур 01.06.14 

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Оберіг" (Покровка) -2:2

ФК Тур'я - "Колос" (Самотоївка) -+:-(н/я)

"Оріон" (Осоївка) - "Псел" (Запсілля) -2:0

ФК Мезенівка - "Сокіл" (Грабовське) -7:1

"Рост" (Краснопілля) - "Юність" (Угроїди) -13:1

ФК Чернеччина - "Нива" (Рясне) +:-(н/я) 

3 тур 08.06.14

"Юність" (Угроїди) - ФК Чернеччина -1:4

"Сокіл" (Грабовське) - "Рост" (Краснопілля) -3:4

"Псел" (Запсілля) - ФК Мезенівка -0:6

"Колос" (Самотоївка) - "Оріон" (Осоївка) -0:1

"Оберіг" (Покровка) - ФК Тур'я -7:0

"Нива" (Рясне) - "Вікторія" (В.Бобрик) -2:3

4 тур 15.06.14

ФК Чернеччина - "Вікторія" (В.Бобрик) -1:1

"Оріон" (Осоївка) - "Оберіг" (Покровка) -1:9

ФК Мезенівка - "Колос" (Самотоївка) -+:-(н/я)

"Рост" (Краснопілля) - "Псел" (Запсілля) -7:3

"Юність" (Угроїди) - "Сокіл" (Грабовське) -3:1

ФК Тур'я - "Нива" (Рясне) -2:3

5 тур 22.06.14

"Сокіл" (Грабовське) - ФК Чернеччина -2:4

"Псел" (Запсілля) - "Юність" (Угроїди) -2:1

"Оберіг" (Покровка) - ФК Мезенівка -1:1

"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Тур'я -1:0

"Нива" (Рясне) - "Оріон" (Осоївка) -0:4

"Колос"(Самотоївка)-"Рост"(Краснопілля) -:+(н/я)

6 тур 29.06.14

ФК Чернеччина - ФК Тур'я -3:1

"Оріон" (Осоївка) - "Вікторія" (В.Бобрик) -3:0

"Рост" (Краснопілля) - "Оберіг" (Покровка) -3:1

"Сокіл" (Грабовське) - "Псел" (Запсілля) -8:2

ФК Мезенівка - "Нива" (Рясне) -6:0

"Юність" (Угроїди) -"Колос" (Самотоївка) -1:0

7 тур 06.07.14

"Псел" (Запсілля) - ФК Чернеччина -0:11

"Оберіг" (Покровка) - "Юність" (Угроїди) -6:0

"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Мезенівка -0:5

ФК Тур'я - "Оріон" (Осоївка) -0:3

"Нива" (Рясне) - "Рост" (Краснопілля) -0:4

"Колос" (Самотоївка) - "Сокіл" (Грабовське) -1:6

8 тур 13.07.14

ФК Чернеччина - "Оріон" (Осоївка) -1:4

ФК Мезенівка - ФК Тур'я -7:1

"Рост" (Краснопілля) - "Вікторія" (В.Бобрик) -6:2

"Сокіл" (Грабовське) - "Оберіг" (Покровка) -8:2

"Юність" (Угроїди) - "Нива" (Рясне)- -:+(пр.)

"Псел" (Запсілля) - "Колос" (Самотоївка) -2:2

9 тур 20.07.14

"Оберіг" (Покровка) - "Псел" (Запсілля) -+:-(н/я)

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Юність" (Угроїди) -3:0

ФК Тур'я - "Рост" (Краснопілля) -1:9

"Оріон" (Осоївка) - ФК Мезенівка -2:1

"Нива" (Рясне) - "Сокіл" (Грабовське) -2:3

"Колос" (Самотоївка) - ФК Чернеччина -0:3

10 тур 27.07.14

ФК Чернеччина - ФК Мезенівка - -:+(пр.)

"Рост" (Краснопілля) - "Оріон" (Осоївка) -1:2

"Юність" (Угроїди) - ФК Тур'я -4:0

"Сокіл" (Грабовське) - "Вікторія" (В.Бобрик) -2:1

"Псел" (Запсілля) - "Нива" (Рясне) -2:1

"Колос" (Самотоївка) - "Оберіг" (Покровка) -2:10

11 тур 03.08.14

"Оберіг" (Покровка) - ФК Чернеччина -4:2

"Вікторія" (В.Бобрик)-"Псел" (Запсілля) -:+(4:2пр.)

ФК Тур'я - "Сокіл" (Грабовське) -1:7

"Оріон" (Осоївка) - "Юність" (Угроїди) -+:-(н/я)

ФК Мезенівка - "Рост" (Краснопілля) -0:6

"Нива" (Рясне) - "Колос" (Самотоївка) -6:2

----------------------------------------------------------- 

12 тур 10.08.14

ФК Чернеччина - "Оберіг" (Покровка) -2:3

"Псел" (Запсілля) - "Вікторія" (В.Бобрик) -4:2

"Сокіл" (Грабовське) - ФК Тур'я -6:1

"Юність" (Угроїди) - "Оріон" (Осоївка) -3:6

"Рост" (Краснопілля) - ФК Мезенівка -2:4

"Колос" (Самотоївка) - "Нива" (Рясне) -1:0 

13 тур 17.08.14

ФК Мезенівка - ФК Чернеччина -3:1

"Оріон" (Осоївка) - "Рост" (Краснопілля) -1:2

ФК Тур'я - "Юність" (Угроїди) -2:2

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Сокіл" (Грабовське) -3:2

"Нива" (Рясне) - "Псел" (Запсілля) -1:3 

"Оберіг" (Покровка) - "Колос" (Самотоївка) -21:0 

14 тур 31.08.14

"Псел" (Запсілля) - "Оберіг" (Покровка) -1:2

"Юність" (Угроїди) - "Вікторія" (В.Бобрик) -2:1

"Рост" (Краснопілля) - ФК Тур'я -8:1

ФК Мезенівка - "Оріон" (Осоївка) -4:2

"Сокіл" (Грабовське) - "Нива" (Рясне) -4:1

ФК Чернеччина - "Колос" (Самотоївка) -5:1

15 тур 07.09.14

"Оріон" (Осоївка) - ФК Чернеччина -2:0

ФК Тур'я - ФК Мезенівка -1:5

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Рост" (Краснопілля) -2:3

"Оберіг" (Покровка) - "Сокіл" (Грабовське) -4:0

"Нива" (Рясне) - "Юність" (Угроїди) -2:1

"Колос" (Самотоївка) - "Псел" (Запсілля) -3:6

16 тур 14.09.14

ФК Чернеччина - "Псел" (Запсілля) -0:3

"Юність" (Угроїди) - "Оберіг" (Покровка) -0:4

ФК Мезенівка - "Вікторія" (В.Бобрик) -3:1

"Оріон" (Осоївка) - ФК Тур'я -2:0

"Рост" (Краснопілля) - "Нива" (Рясне) -6:1

"Сокіл" (Грабовське) - "Колос" (Самотоївка) -+:-

17 тур 21.09.14

ФК Тур'я - ФК Чернеччина -4:2

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Оріон" (Осоївка) -0:1

"Оберіг" (Покровка) - "Рост" (Краснопілля) -5:1

"Псел" (Запсілля) - "Сокіл" (Грабовське) +:-(н/я)

"Нива" (Рясне) - ФК Мезенівка -1:5

"Колос" (Самотоївка) - "Юність" (Угроїди) -:-(п.4.3)

18 тур 28.09.14

ФК Чернеччина - "Сокіл" (Грабовське) -2:1

"Юність" (Угроїди) - "Псел" (Запсілля) -3:8

ФК Мезенівка - "Оберіг" (Покровка) -0:5 

ФК Тур'я - "Вікторія" (В.Бобрик) -1:2

"Оріон" (Осоївка) - "Нива" (Рясне) +:-(н/я)

"Рост"(Краснопілля)-"Колос"(Самотоївка)+:-(н/я)

19 тур 05.10.14

"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Чернеччина -1:0

"Оберіг" (Покровка) - "Оріон" (Осоївка) -1:1

"Колос" (Самотоївка) - ФК Мезенівка -:+(н/я)

"Псел" (Запсілля) -"Рост" (Краснопілля) -:+(п.4.3)

"Сокіл" (Грабовське) - "Юність" (Угроїди) +:-(н/я)

"Нива" (Рясне) - ФК Тур'я -2:2 

20 тур 12.10.14

ФК Чернеччина - "Юність" (Угроїди) -0:1

"Рост" (Краснопілля) - "Сокіл" (Грабовське) -8:0

ФК Мезенівка - "Псел" (Запсілля) +:-(н/я)

"Оріон" (Осоївка) - "Колос" (Самотоївка) +:-(н/я)

ФК Тур'я - "Оберіг" (Покровка) -1:3

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Нива" (Рясне) +:-(н/я)

21 тур 19.10.14

"Оберіг" (Покровка) - "Вікторія" (В.Бобрик) -3:1

"Колос" (Самотоївка) - ФК Тур'я -:+(н/я)

"Псел" (Запсілля) - "Оріон" (Осоївка) -:+(н/я)

"Сокіл" (Грабовське) - ФК Мезенівка -0:2

"Юність" (Угроїди) - "Рост" (Краснопілля) -1:5

"Нива" (Рясне) - ФК Чернеччина +:-(н/я)

22 тур 26.10.14 

ФК Чернеччина - "Рост" (Краснопілля) -:+(н/я)

ФК Мезенівка - "Юність" (Угроїди) +:-(н/я)

"Оріон" ( Осоївка) - "Сокіл" (Грабовське) +:-(н/я)

ФК Тур'я - "Псел" (Запсілля) +:-(н/я)

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Колос" (Самотоївка) +:-(н/я)

"Нива" (Рясне) - "Оберіг" (Покровка) -0:8

 




Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*
Ви:  Гість  
Краснопілля

счетчик посещений

НАВЕРХ ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ

Copyright MyCorp © 2018    
HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистикаБезкоштовний хостинг uCoz        HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика