Система комментирования SigComments

Лист опитування щодо внесення доповнень та змін

до регламенту першості Краснопільського району з футболу.

(Даний лист опитування було надано представникам команд для

формування пропозицій команд та сільським (селищним) головам,команди

сіл яких беруть участь у чемпіонаті району 2016 року.)

Бажаючі можуть додати свої варіанти змін в блоці коментарів.

Чинна редакція регламенту Нова редакція регламенту

п.3.1 У чемпіонаті Краснопільського району з футболу можуть брати участь команди:населенних пунктів,організацій,сільськогосподарських організацій будь-яких форм господарювання.

 

 

п.3.1 У чемпіонаті Краснопільського району з футболу можуть брати участь команди:населенних пунктів,організацій,сільськогосподарських організацій будь-яких форм господарювання,які подали заявку до федерації футболу Краснопільщини за 7 діб до першого туру першості.
  п.3.11  Команди-учасники першості Краснопільського району з футболу,під час проведення календарної гри зобов'язані мати одночасно на полі не більше 5 легіонерів(не легіонером вважається гравець,який народився,проживає або працює на території району(паспортні дані,прописка,довідка з податкової інспекції).
п.3.12  Учасником першості району вважається гравець,який внесений до заявки однієї з команд та має паспорт футболіста затвержений федерацією футболу Краснопільщини
п.3.13  Дозаявка,відрахування гравця з команди та перехід гравців з команди в команду можна здійснювати по завершенню першого кола першості.Під час проведення першості можна здійснити дозаявку гравця у випадку форс-мажорних обставин(травма гравця) при позитивному рішенні координаційної ради ФФК.
п.4.5  Якщо команда ,яка знята зі змагань,провела менше 50% ігор,то її результати анулюються.Якщо команда провела більше 50% ігор,то їй в іграх,що  залишилися зараховується поразка з рахунком "-:+" п.4.5  Якщо команда ,яка знята зі змагань,провела менше 50% ігор,то її результати анулюються.Якщо команда провела 50% і більше ігор,то їй в іграх,що  залишилися зараховується поразка з рахунком "-:+"

п.5.1  Суддівство ігор здійснюється арбітрами:у полі - команди гостей,помічники арбітра - команди господарів.

 

 

 

 

п.5.1  Суддівство ігор здійснюється арбітрами:у полі - команди гостей,помічники арбітра - команди господарів.які пройшли курси підготовки та отримали дозвіл на обслуговування футбольних матчівпершості та кубків району.У випадку відсутностіу головного судді команди гостей дозволу на обслуговування гри,матч обслуговує суддя команди господаря при наявності даного дозволу.
п.8.1  Місця команд у чемпіонаті Краснопільського району визначаються по найбільшій кількості набраних очок у всіх зустрічах.За виграш нараховується 3 очки,занічию - 1 очко,за програш - 0 очок. п.8.1  Місця команд у чемпіонаті Краснопільського району визначаються по найбільшій кількості набраних очок у всіх зустрічах.За виграш нараховується 3 очки,занічию - 1 очко,за програш - 0 очок,за неявку команди нараховується  мінус 3 очки.

п.8.2  У випадку рівності очок у двох і більше команд місця визначаються за  наступними показниками:

-за результатами ігор між собою;

-по найбільшій кількості перемог;

по особистій різниці забитих і пропущених м'ячів у всіх зустрічах;

При абсолютній рівності цих показників місця команд у турнірній таблиці визначаютьсч жеребом.За перше місце проводиться "Золотий матч".

 

 

 

п.8.2  У випадку рівності очок у команд ,які претендують на перше місце проводиться "Золотий матч".

У випадку рівності очок у двох і більше команд,які не є претендентами на перше місце,місця визначаються за  наступними показниками:

-за результатами ігор між собою;

-по найбільшій кількості перемог;

по особистій різниці забитих і пропущених м'ячів у всіх зустрічах;

При абсолютній рівності цих показників  у команд,які не є претендентами на перше місце, місця у  турнірній таблиці визначаютьсч жеребом.

Дані зміни до регламенту набувають чинності

з початку нового футбольного сезону 2017 року
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*
Ви:  Гість  
Краснопілля

счетчик посещений

НАВЕРХ ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ

Copyright MyCorp © 2019    
HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистикаБезкоштовний хостинг uCoz        HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика