Система комментирования SigComments
Головна » 2017 » Лютий » 11 » Сезон 2014
15:42:31
Сезон 2014

2014

Таблиці+календар+результати матчів

22 тур   26.10 

ФК Чернеччина - РОСТ (Краснопілля)  -:+(н/я)

ФК Мезенівка - "Юність" (Угроїди)  +:-(н/я)

"Оріон" ( Осоївка) - "Сокіл" (Грабовське)  +:-(н/я)

ФК Тур'я - "Псел" (Запсілля)  +:-(н/я)

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Колос" (Самотоївка)  +:-(н/я)

"Нива" (Рясне) - "Оберіг" (Покровка) - 0:8


21 тур 19.10

"Оберіг" (Покровка) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 3:1

"Колос" (Самотоївка) - ФК Тур'я   -:+(н/я)

"Псел" (Запсілля) - "Оріон" (Осоївка)  -:+(н/я)

"Сокіл" (Грабовське) - ФК Мезенівка - 0:2

"Юність" (Угроїди) - РОСТ (Краснопілля) - 1:5

"Нива" (Рясне) - ФК Чернеччина  +:-(н/я)


20 тур 12.10

ФК Чернеччина - "Юність" (Угроїди) - 0:1

РОСТ (Краснопілля) - "Сокіл" (Грабовське) - 8:0

ФК Мезенівка - "Псел" (Запсілля)  +:-(н/я)

"Оріон" (Осоївка) - "Колос" (Самотоївка)  +:-(н/я)

ФК Тур'я - "Оберіг" (Покровка) - 1:3

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Нива" (Рясне)  +:-(н/я)


19 тур   05.10

"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Чернеччина - 1:0

"Оберіг" (Покровка) - "Оріон" (Осоївка) - 1:1

"Колос" (Самотоївка) - ФК Мезенівка  -:+(н/я)

"Псел" (Запсілля) - РОСТ (Краснопілля)  -:+(п.4.3)

"Сокіл" (Грабовське) - "Юність" (Угроїди)  +:-(н/я)

"Нива" (Рясне) - ФК Тур'я - 2:2


18 тур    28.09

ФК Чернеччина - "Сокіл" (Грабовське) - 2:1

"Юність" (Угроїди) - "Псел" (Запсілля) - 3:8

ФК Мезенівка - "Оберіг" (Покровка) - 0:5 

ФК Тур'я - "Вікторія" (В.Бобрик) - 1:2

"Оріон" (Осоївка) - "Нива" (Рясне)  +:-(н/я)

РОСТ (Краснопілля)-"Колос"(Самотоївка)  +:-(н/я)


17 тур    21.09

ФК Тур'я - ФК Чернеччина - 4:2

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Оріон" (Осоївка) - 0:1

"Оберіг" (Покровка) - РОСТ (Краснопілля) - 5:1

"Псел" (Запсілля) - "Сокіл" (Грабовське)   +:-(н/я)

"Нива" (Рясне) - ФК Мезенівка - 1:5

"Колос" (Самотоївка) - "Юність" (Угроїди)   -:-(п.4.3)


16 тур   14.09

ФК Чернеччина - "Псел" (Запсілля) - 0:3

"Юність" (Угроїди) - "Оберіг" (Покровка) - 0:4

ФК Мезенівка - "Вікторія" (В.Бобрик) - 3:1

"Оріон" (Осоївка) - ФК Тур'я - 2:0

РОСТ (Краснопілля) - "Нива" (Рясне) - 6:1

"Сокіл" (Грабовське) - "Колос" (Самотоївка)   +:-


15 тур    07.09

"Оріон" (Осоївка) - ФК Чернеччина - 2:0

ФК Тур'я - ФК Мезенівка - 1:5

"Вікторія" (В.Бобрик) - РОСТ (Краснопілля) - 2:3

"Оберіг" (Покровка) - "Сокіл" (Грабовське) - 4:0

"Нива" (Рясне) - "Юність" (Угроїди) - 2:1

"Колос" (Самотоївка) - "Псел" (Запсілля) - 3:6


14 тур    31.08

"Псел" (Запсілля) - "Оберіг" (Покровка) - 1:2

"Юність" (Угроїди) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 2:1

РОСТ (Краснопілля) - ФК Тур'я - 8:1

ФК Мезенівка - "Оріон" (Осоївка) - 4:2

"Сокіл" (Грабовське) - "Нива" (Рясне) - 4:1

ФК Чернеччина - "Колос" (Самотоївка) - 5:1


13 тур    17.08

ФК Мезенівка - ФК Чернеччина - 3:1

"Оріон" (Осоївка) - РОСТ (Краснопілля) - 1:2

ФК Тур'я - "Юність" (Угроїди) - 2:2

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Сокіл" (Грабовське) - 3:2

"Нива" (Рясне) - "Псел" (Запсілля) -1:3 

"Оберіг" (Покровка) - "Колос" (Самотоївка) - 21:0


12 тур    10.08

ФК Чернеччина - "Оберіг" (Покровка) - 2:3

"Псел" (Запсілля) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 4:2

"Сокіл" (Грабовське) - ФК Тур'я - 6:1

"Юність" (Угроїди) - "Оріон" (Осоївка) - 3:6

РОСТ (Краснопілля) - ФК Мезенівка - 2:4

"Колос" (Самотоївка) - "Нива" (Рясне) - 1:0


11 тур    03.08

"Оберіг" (Покровка) - ФК Чернеччина - 4:2

"Вікторія" (В.Бобрик)-"Псел" (Запсілля)   -:+(4:2пр.)

ФК Тур'я - "Сокіл" (Грабовське) - 1:7

"Оріон" (Осоївка) - "Юність" (Угроїди)   +:-(н/я)

ФК Мезенівка - РОСТ (Краснопілля) - 0:6

"Нива" (Рясне) - "Колос" (Самотоївка) - 6:2


10 тур    27.07

ФК Чернеччина - ФК Мезенівка   -:+(пр.)

РОСТ (Краснопілля) - "Оріон" (Осоївка) - 1:2

"Юність" (Угроїди) - ФК Тур'я - 4:0

"Сокіл" (Грабовське) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 2:1

"Псел" (Запсілля) - "Нива" (Рясне) - 2:1

"Колос" (Самотоївка) - "Оберіг" (Покровка) - 2:10


9 тур    20.07

"Оберіг" (Покровка) - "Псел" (Запсілля)   +:-(н/я)

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Юність" (Угроїди) - 3:0

ФК Тур'я - РОСТ (Краснопілля) - 1:9

"Оріон" (Осоївка) - ФК Мезенівка - 2:1

"Нива" (Рясне) - "Сокіл" (Грабовське) - 2:3

"Колос" (Самотоївка) - ФК Чернеччина - 0:3


8 тур    13.07

ФК Чернеччина - "Оріон" (Осоївка) - 1:4

ФК Мезенівка - ФК Тур'я - 7:1

"Рост" (Краснопілля) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 6:2

"Сокіл" (Грабовське) - "Оберіг" (Покровка) - 8:2

"Юність" (Угроїди) - "Нива" (Рясне)  -:+(пр.)

"Псел" (Запсілля) - "Колос" (Самотоївка) - 2:2


7 тур    06.07

"Псел" (Запсілля) - ФК Чернеччина - 0:11

"Оберіг" (Покровка) - "Юність" (Угроїди) - 6:0

"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Мезенівка - 0:5

ФК Тур'я - "Оріон" (Осоївка) - 0:3

"Нива" (Рясне) - РОСТ (Краснопілля) - 0:4

"Колос" (Самотоївка) - "Сокіл" (Грабовське) - 1:6


6 тур    29.06

ФК Чернеччина - ФК Тур'я - 3:1

"Оріон" (Осоївка) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 3:0

РОСТ (Краснопілля) - "Оберіг" (Покровка) - 3:1

"Сокіл" (Грабовське) - "Псел" (Запсілля) - 8:2

ФК Мезенівка - "Нива" (Рясне) - 6:0

"Юність" (Угроїди) -"Колос" (Самотоївка) - 1:0


5 тур    22.06

"Сокіл" (Грабовське) - ФК Чернеччина - 2:4

"Псел" (Запсілля) - "Юність" (Угроїди) - 2:1

"Оберіг" (Покровка) - ФК Мезенівка - 1:1

"Вікторія" (В.Бобрик) - ФК Тур'я - 1:0

"Нива" (Рясне) - "Оріон" (Осоївка) - 0:4

"Колос"(Самотоївка) - РОСТ (Краснопілля)   -:+(н/я)


4 тур    15.06

ФК Чернеччина - "Вікторія" (В.Бобрик) - 1:1

"Оріон" (Осоївка) - "Оберіг" (Покровка) - 1:9

ФК Мезенівка - "Колос" (Самотоївка)  +:-(н/я)

РОСТ (Краснопілля) - "Псел" (Запсілля) - 7:3

"Юність" (Угроїди) - "Сокіл" (Грабовське) - 3:1

ФК Тур'я - "Нива" (Рясне) - 2:3


3 тур    08.06

"Юність" (Угроїди) - ФК Чернеччина - 1:4

"Сокіл" (Грабовське) - РОСТ (Краснопілля) - 3:4

"Псел" (Запсілля) - ФК Мезенівка - 0:6

"Колос" (Самотоївка) - "Оріон" (Осоївка) - 0:1

"Оберіг" (Покровка) - ФК Тур'я - 7:0

"Нива" (Рясне) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 2:3


 2 тур    01.06 

"Вікторія" (В.Бобрик) - "Оберіг" (Покровка) - 2:2

ФК Тур'я - "Колос" (Самотоївка)   +:-(н/я)

"Оріон" (Осоївка) - "Псел" (Запсілля) - 2:0

ФК Мезенівка - "Сокіл" (Грабовське) - 7:1

РОСТ (Краснопілля) - "Юність" (Угроїди) - 13:1

ФК Чернеччина - "Нива" (Рясне) +:-(н/я)


1 тур    18.05

РОСТ (Краснопілля) -ФК Чернеччина - 5:0

"Юність" (Угроїди) - ФК Мезенівка - 1:2

"Сокіл" (Грабовське) - "Оріон" ( Осоївка) - 2:1

"Псел" (Запсілля) - ФК Тур'я - 3:1

"Колос" (Самотоївка) - "Вікторія" (В.Бобрик) - 2:3

"Оберіг" (Покровка) - "Нива" (Рясне)  +:-(н/я)

Переглядів: 45 | Додав: АдмінФк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
*
Ви:  Гість  
Краснопілля

счетчик посещений

НАВЕРХ ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ

Copyright MyCorp © 2019    
HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистикаБезкоштовний хостинг uCoz        HitMeter.ru - счетчик посетителей сайта, бесплатная статистика